fbpx
O autorze i blogu

Marek Golec

Autor bloga MistrzPodatkow.pl oraz książki "Jak oszczędzić na podatkach i nie podpaść fiskusowi".

Absolwent ekonomii i finansów międzynarodowych uczelni Université Sorbonne Paris Nord we Francji.
Doradca podatkowy (numer wpisu 13709) z bardzo dużym doświadczeniem w rozliczaniu praktycznie każdej działalności. Specjalizuje się także w opodatkowaniu nieruchomości, kryptowalut, akcji i metali szlachetnych. Jego mocną stroną są również podatkowe aspekty związane z samochodami wykorzystywanymi w firmach.
Doskonale potrafi dostosować formę działalności dla różnego rodzaju przedsięwzięć. Doradza kiedy lepiej prowadzić jednoosobową działalność gospodarczą a kiedy spółkę, a jak spółkę, to którą.
Zanim został doradcą podatkowym zdobył certyfikaty księgowego oraz specjalisty do spraw rachunkowości. Oba dokumenty zostały wydane przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Aktualnie swoją wiedzą rachunkową dzieli się z przedsiębiorcami prowadzącymi m.in. spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Współwłaściciel biura rachunkowego działającego pod markami Mistrz Podatków
i Wynajmistrz. Jeden z założycieli i współwłaściciel spółki doradztwa podatkowego, która wraz z biurem rachunkowym tworzy kancelarię księgowo-podatkową.
Autor praktycznych publikacji podatkowych i wykładowca na licznych szkoleniach.
Oprócz ogromnej wiedzy podatkowej inwestuje w nieruchomości i jest przedsiębiorcą.
Co ważne, mówi o podatkach naprawdę prostym językiem.

Blog mistrzpodatkow.pl jest poświęcony aktualnym i przyszłym przedsiębiorcom. Publikowane treści mają na celu pomóc im w planowaniu biznesowo-podatkowym, aby mogli dynamicznie i bezpiecznie rozwijać swoje firmy.

Podaj Twój adres e-mail i otrzymaj kalkulator POLSKIEGO ŁADU

  • W ramach subskrypcji mojego newslettera otrzymasz kalkulator podatkowy POLSKIEGO ŁADU.
  • Kalkulator pomoże Ci wyliczyć efektywny podatek w ramach różnych form prowadzenia działalności gospodarczej (JDG, sp. z o.o., sp.k. czy S.K.A.).
  • Otrzymasz również dostęp do nagrania webinaru „Polski Ład – wybierz optymalną formę rozliczenia Twojej firmy na 2022 rok” z 17 listopada 2021 r.
  • Druga część webinaru jest instrukcją obsługi kalkulatora.