Aby dokończyć rezerwację miejsca na szkoleniu,

zajrzyj do swojej skrzynki pocztowej i kliknij w link w mailu!

Bezpłatny webinar

Szukaj maila o temacie:


"Prośba o potwierdzenie zapisu na webinar..."


Gdyby go nie było w Twojej skrzynce, sprawdź foldery z ofertami oraz spam (czasami systemy mailingowe wrzucają tam nasze wiadomości).


Do zobaczenia!


Grzegorz Grabowski i Marek Golec

Kiedy: 8 czerwca 2022

o której: 20:00

formuła: online

  • Poznasz główne zmiany planowane w ramach Polskiego Ładu 2.0
  • Zobaczysz na liczbach (z wykorzystaniem nowej wersji kalkulatora), jak w praktyce te zmiany wpłyną na Twoją firmę
  • Dowiesz się, jak zoptymalizować podatkowo Twój biznes wykorzystując ww. zmiany w przepisach
  • Zobaczysz, dlaczego spółka jest najczęściej najlepszym sposobem prowadzenia firmy, a działalność gospodarcza odchodzi do lamusa
  • Poznasz sposób na 4,5% podatku dochodowego w spółce z o.o.
  • Czy komplementariusz w sp.k. lub SKA może płacić tylko 9% podatku dochodowego?

Jak wykorzystać Polski Ład 2.0 do optymalizacji podatkowej swojego biznesu

Prowadzący:

Założyciel i współwłaściciel kancelarii księgowo-podatkowej Wynajmistrz.pl, wyspecjalizowanej w obsłudze klientów prowadzących handel lokalami mieszkalnymi, najem krótko i długoterminowy, a także podnajem i inne formy zarabiania na nieruchomościach.


Autor bloga Wynajmistrz.pl – serwisu o wszystkim, co jest związane z nieruchomościami oraz książki “Podatek od najmu i rozliczenia z najemcami. Poradnik w 100% praktyczny“, która rozeszła się już w nakładzie dużych kilkunastu tysięcy egzemplarzy.


Pomysłodawca i organizator szkolenia “Handel mieszkaniami”, “Opodatkowanie nieruchomości”, “Jak zarabiać na wynajmie krótkoterminowym” oraz „Deweloper 2022”, a także współtwórca kursu online dla przedsiębiorców „Szkoła Optymalizacji Podatkowej”.


Prowadzi wykłady i szkolenia na temat rozliczania flipów, najmu, podnajmu i zakwaterowania.


Jest członkiem założycielem, a także ekspertem od rozliczeń podatku od najmu i rozliczeń z najemcami Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem “Mieszkanicznik”.


Sam inwestuje w mieszkania na wynajem, wynajmowane w całości oraz na pokoje. W swojej historii inwestora przeszedł również przez apartament na wynajem krótkoterminowy w Zakopanem, flipy oraz podnajem długoterminowy.

grzegorz grabowski

Współwłaściciel kancelarii księgowo-podatkowej działającej pod markami Wynajmistrz.pl i MistrzPodatkow.pl.


Autor dedykowanego dla przedsiębiorców bloga MistrzPodatkow.pl i książki „Jak oszczędzić na podatkach i nie podpaść fiskusowi” oraz współtwórca kursu online „Szkoła Optymalizacji Podatkowej”.


Absolwent ekonomii i finansów międzynarodowych uczelni Université Sorbonne Paris Nord we Francji.


Doradca podatkowy (numer wpisu 13709) z niesamowitym doświadczeniem w rozliczaniu praktycznie każdej działalności i doborze właściwej formy jej prowadzenia. Specjalizuje się w opodatkowaniu nieruchomości, kryptowalut, akcji i metali szlachetnych. Jego mocną stroną są również podatkowe aspekty związane z samochodami wykorzystywanymi w firmach.


Prowadzi wykłady i szkolenia z zakresu optymalizacji podatkowej w warunkach Polskiego Ładu, zasad prowadzenia działalności w formie spółek, rozliczania nieruchomości.


Rozumie biznesy klientów oraz uczestników szkoleń i co ważne, mówi o podatkach naprawdę prostym językiem.


Oprócz ogromnej wiedzy podatkowej, inwestuje w nieruchomości i jest przedsiębiorcą.

marek golec