Działalność czy spółka

- co wybrać w Polskim Ładzie?

Kiedy: 3 stycznia (poniedziałek) 2022 r.

  • Ile możesz zyskać optymalizując formę opodatkowania działalności gospodarczej w 2022 r.
  • Jak zoptymalizować swoje podatki poprzez spółkę z o.o.
  • Jak zminimalizować swoje składki ZUS
  • Poznasz 10 legalnych sposobów na zmniejszenie podwójnego opodatkowania
  • Zobaczysz, że efektywny podatek w spółce z o.o. może być dużo niższy niż liniówka w DG

darmowe szkolenie online (webinar)

Z webinaru dowiesz się:

O której: godzina 19:00

Zostaw swój numer telefonu, a powiadomimy Cię o rozpoczęciu szkolenia, wysyłając wiadomość SMS.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Doradca Podatkowy Marek Golec z siedzibą w Warszawie. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności.

Szkolenie poprowadzą:

Marek Golec

Współwłaściciel i prezes zarządu naszej kancelarii. Autor bloga mistrzpodatkow.pl. Absolwent ekonomii i finansów międzynarodowych uczelni Université Sorbonne Paris Nord we Francji. Doradca podatkowy (numer wpisu 13709) z niesamowitym doświadczeniem w rozliczaniu praktycznie każdej działalności nieruchomościowej. Ponadto jego specjalizacją są podatkowe aspekty związane z samochodami wykorzystywanymi w firmach. Pomaga przedsiębiorcom w doborze właściwej formy działalności pod kątem rodzaju prowadzonego biznesu.


Oprócz ogromnej wiedzy podatkowej, inwestuje w nieruchomości i jest przedsiębiorcą.Co ważne, mówi o podatkach naprawdę prostym językiem, rozumiejąc biznesy klientów i uczestników szkoleń.

Grzegorz Grabowski

Założyciel i współwłaściciel naszej kancelarii. Autor bloga Wynajmistrz.pl – serwisu o wszystkim, co jest związane z nieruchomościami i ich wynajmem na długi i krótki termin, flipami, podnajmem, z naciskiem na informacje praktyczne, ułatwiające życie inwestorom. W ramach bloga prowadzi też podcast. Autor kursu video o rozliczaniu najmu, kursu video o rozliczaniu podnajmu, pomysłodawca i organizator szkolenia “Handel mieszkaniami”, “Jak zarabiać na wynajmie krótkoterminowym” oraz “Opodatkowanie nieruchomości”.


Autor książki “Podatek od najmu i rozliczenia z najemcami. Poradnik w 100% praktyczny“, która rozeszła się już w nakładzie dużych kilkunastu tysięcy egzemplarzy. Prowadzi wykłady i szkolenia na temat rozliczania najmu, podnajmu, zakwaterowania i handlu mieszkaniami. Jest członkiem założycielem, a także ekspertem od rozliczeń podatku od najmu i rozliczeń z najemcami Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem “Mieszkanicznik”. Pełnił także rolę członka zarządu oraz członka komisji rewizyjnej stowarzyszenia. Sam inwestuje w mieszkania na wynajem w Warszawie i Łodzi, wynajmowane w całości oraz na pokoje. W swojej historii inwestora przeszedł również przez apartament na wynajem krótkoterminowy w Zakopanem, flipy oraz podnajem długoterminowy.