fbpx
AUTOR: Marek Golec

Poradnik dla przedsiębiorców już dostępny!

Dziś oficjalnie wystartowała sprzedaż mojej książki:

‘JAK OSZCZĘDZIĆ NA PODATKACH I NIE PODPAŚĆ FISKUSOWI.
Poradnik dla aktualnych i przyszłych przedsiębiorców.’

 

To jedyna taka książka na rynku, która krok po kroku poprowadzi Cię przez tematy związane z podatkami i finansami w firmie.

 

Liczę, że docenią ją zarówno przedsiębiorcy poszukujący sposobów na zminimalizowanie skutków rewolucji podatkowej, ale też myślący o optymalizacji jako ciągłym procesie uzależnionym nie tylko od sytuacji prawnej, ale też od zmieniającej się skali lub przedmiotu działalności, wyniku finansowego, prowadzonych inwestycji lub poziomu kosztów itp.

 

Przedmowę do książki napisał Michał Szafrański – autor bloga Jak oszczędzać pieniądze i bestsellera Finansowy Ninja. To dla mnie wielkie wyróżnienie, a dla Ciebie zapowiedź tego, co znajdziesz w książce.

 

https://podatkiprzedsiebiorcow.pl/

Autor wpisu: Marek Golec
Autor bloga MistrzPodatkow.pl oraz książki "Jak oszczędzić na podatkach i nie podpaść fiskusowi". Współwłaściciel kancelarii księgowo-podatkowej działającej pod markami Mistrz Podatków i Wynajmistrz. Absolwent ekonomii i finansów międzynarodowych uczelni Université Sorbonne Paris Nord we Francji. Doradca podatkowy, który oprócz posiadania ogromnej wiedzy podatkowej jest przedsiębiorcą. Rozumie biznesy klientów oraz uczestników szkoleń. Co ważne, mówi o podatkach naprawdę prostym językiem.

Podaj Twój adres e-mail i otrzymaj kalkulator POLSKIEGO ŁADU

  • W ramach subskrypcji mojego newslettera otrzymasz kalkulator podatkowy POLSKIEGO ŁADU.
  • Kalkulator pomoże Ci wyliczyć efektywny podatek w ramach różnych form prowadzenia działalności gospodarczej (JDG, sp. z o.o., sp.k. czy S.K.A.).
  • Otrzymasz również dostęp do nagrania webinaru „Polski Ład – wybierz optymalną formę rozliczenia Twojej firmy na 2022 rok” z 17 listopada 2021 r.
  • Druga część webinaru jest instrukcją obsługi kalkulatora.

Sprawdź inne wpisy, które Cię zainteresują:

AUTOR: Marek Golec
Działalność gospodarcza KRS i S24 Podatek dochodowy Spółki VAT ZUS 2

Obowiązki przedsiębiorców na przełomie roku

Poza możliwością zmiany formy opodatkowania na przełomie roku bądź świadomy kilku ważnych obowiązków związanych z prowadzeniem...

AUTOR: Marek Golec
Działalność gospodarcza Podatek dochodowy 0

Skala czy liniowy? A może ryczałt?

Aby Twój wybór był trafny, potrzebna jest wiedza na temat każdej z czterech form opodatkowania. Omówmy je od najprostszej do najbardziej złożonej a później przeanalizujmy je na przykładzie pewnego...

AUTOR: Marek Golec
Działalność gospodarcza Optymalizacja podatkowa Podatek dochodowy Spółki ZUS 16

Nowy Polski Ład w podatkach

Zniesienie prawa do odliczenia składki na ubezpieczenie zdrowotne oznacza dodatkową daninę nałożoną nawet na tych, których dochody nie przekroczą kwoty wolnej. Zatem z jednej strony podwyższa się kwotę wolną...

Dyskusja

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *