Minimalizacja podatków i składek

w jednoosobowej działalności gospodarczej

Czyli jak w prosty sposób oszczędzić od kilkuset do kilkudziesięciu tysięcy złotych rocznie

Prowadzący: Grzegorz Grabowski i Marek Golec

Nagranie ze szkolenia online

Kupuję nagranie
Więcej informacji

Kiedy

20 kwietnia 2023 r.

Od 19:00 do 22:00

Czas trwania

Online

Formuła

Czego się dowiesz ze szkolenia:

Poznasz co najmniej 20 sposobów na optymalizację podatków i składek w swojej firmie, dające od kilkuset do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych oszczędności rocznie

Na przykładach wytłumaczymy Ci, jak wiele legalnych możliwości zmniejszenia obciążeń zawierają polskie przepisy

Opowiemy Ci historie polskich przedsiębiorców, którzy zaoszczędzili, ale także tych, którzy przez brak wiedzy stracili niepotrzebnie spore kwoty

20 sposobów na optymalizację podatków i składek

Legalne sposoby zmniejszenia obciążeń

Przypadki polskich przedsiębiorców

Dowiesz się, jakie najczęstsze błędy podatkowe popełniają przedsiębiorcy prowadzący jednoosobowe działalności gospodarcze i jak ich uniknąć

Otrzymasz „check-listę” optymalizacji do wykorzystania w dyskusji z Twoim biurem rachunkowym (na pewno coś z listy będziesz mógł u siebie wdrożyć i zaoszczędzić)

Najczęstsze błędy podatkowe

„Check-lista” optymalizacji dla biura rachunkowego

Prelegenci:

grzegorz grabowski

marek golec

Założyciel i współwłaściciel kancelarii księgowo-podatkowej Wynajmistrz.pl, wyspecjalizowanej w obsłudze klientów prowadzących handel lokalami mieszkalnymi, najem krótko i długoterminowy, a także podnajem i inne formy zarabiania na nieruchomościach.


Autor bloga Wynajmistrz.pl – serwisu o wszystkim, co jest związane z nieruchomościami oraz książki “Podatek od najmu i rozliczenia z najemcami. Poradnik w 100% praktyczny“, która rozeszła się już w nakładzie dużych kilkunastu tysięcy egzemplarzy.


Pomysłodawca i organizator szkolenia “Handel mieszkaniami”, “Opodatkowanie nieruchomości”, “Jak zarabiać na wynajmie krótkoterminowym” oraz „Deweloper 2022”, a także współtwórca kursu online dla przedsiębiorców „Szkoła Optymalizacji Podatkowej”.


Prowadzi wykłady i szkolenia na temat rozliczania flipów, najmu, podnajmu i zakwaterowania.


Jest członkiem założycielem, a także ekspertem od rozliczeń podatku od najmu i rozliczeń z najemcami Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem “Mieszkanicznik”.


Sam inwestuje w mieszkania na wynajem, wynajmowane w całości oraz na pokoje. W swojej historii inwestora przeszedł również przez apartament na wynajem krótkoterminowy w Zakopanem, flipy oraz podnajem długoterminowy.

Współwłaściciel kancelarii księgowo-podatkowej działającej pod markami Wynajmistrz.pl i MistrzPodatkow.pl.


Autor dedykowanego dla przedsiębiorców bloga MistrzPodatkow.pl i książki „Jak oszczędzić na podatkach i nie podpaść fiskusowi” oraz współtwórca kursu online „Szkoła Optymalizacji Podatkowej”.


Absolwent ekonomii i finansów międzynarodowych uczelni Université Sorbonne Paris Nord we Francji.


Doradca podatkowy (numer wpisu 13709) z niesamowitym doświadczeniem w rozliczaniu praktycznie każdej działalności i doborze właściwej formy jej prowadzenia. Specjalizuje się w opodatkowaniu nieruchomości, kryptowalut, akcji i metali szlachetnych. Jego mocną stroną są również podatkowe aspekty związane z samochodami wykorzystywanymi w firmach.


Prowadzi wykłady i szkolenia z zakresu optymalizacji podatkowej w warunkach Polskiego Ładu, zasad prowadzenia działalności w formie spółek, rozliczania nieruchomości.


Rozumie biznesy klientów oraz uczestników szkoleń i co ważne, mówi o podatkach naprawdę prostym językiem.


Oprócz ogromnej wiedzy podatkowej, inwestuje w nieruchomości i jest przedsiębiorcą.

Twoja inwestycja:

Nagranie ze szkolenia

197 zł

Co otrzymasz:

Kupuję nagranie
  • Bezterminowy dostęp do nagrania ze szkolenia (całość nagrania, łącznie z sesją pytań i odpowiedzi, będzie dostępna online poprzez naszą platformę do kursów), które odbyło się 20 kwietnia 2023 r .

Powyższa cena jest kwotą brutto. Kupując nagranie akceptujesz regulamin. Po kliknięciu „Kupuję nagranie” odpowiedni produkt zostanie dodany do Twojego koszyka w sklepie internetowym, gdzie będzie można opłacić zamówienie oraz ewentualnie podać dane do faktury. Jedynie opłacone zamówienie gwarantuje Ci dostęp do szkolenia. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów z płatnością, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Cena netto:

(242 zł brutto, zawiera VAT 23%)

Istotne PYTANIA I ODPOWIEDZI:

W jaki sposób zostanie zrealizowane szkolenie?

Szkolenie odbędzie się online, poprzez platformę do prowadzenia webinarów. Obydwaj prowadzący będą widoczni na video, a do tego będą wyświetlane slajdy.

Część merytoryczna, czyli wykład prowadzących jest przewidziany na 1h-1,5h, po którym odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi. Całość nie powinna przekroczyć 3h.

Jak długo potrwa szkolenie?

W dniu szkolenia otrzymasz link, poprzez który będzie można dostać się do pokoju webinarowego.

Jak otrzymam dostęp do SZKOLENIA na żywo?

Sugerujemy uczestnictwo na żywo, bo tylko wtedy będzie możliwość zadania swojego pytania. Niemniej, szkolenie będzie nagrywane i udostępnione wszystkim, którzy wykupią dostęp, poprzez naszą platformę do kursów. Nagranie będzie dostępne na platformie przez co najmniej 12 miesięcy.

Czy muszę pojawić się na żywo i czy udostępnicie później nagranie?

Tak. Za każdy zakup wystawiamy fakturę. Wybierz opcję czy chcesz otrzymać fakturę na osobę fizyczną, czy na firmę/organizację. Fakturę otrzymasz mailem automatycznie.

Czy dostanę fakturę?

Płatności obsługuje firma Tpay. Możesz skorzystać z szybkich przelewów internetowych. Możesz również wykonać przelew bezpośrednio na konto naszej spółki.

Jak mogę zapłacić?

Tak, po części wykładowej będzie sesja pytań i odpowiedzi. Postaramy się odpowiedzieć na większość pytań. Najlepiej będzie, jeśli przygotujesz sobie pytania przed szkoleniem albo zapisz je sobie podczas wykładu (jeśli Ci się jakieś nasuną). Prosimy o konkretne pytania, przy czym nie w formie.

Czy będę mógł zadać pytanie prowadzącym?

KONTAKT

Pytania?


Skontaktuj się z nami:


+48 507 029 298


mistrzpodatkow@mistrzpodatkow.pl

Organizator:


PBF PSA

NIP 5252893425


J. Słowackiego 16/18

01-627 Warszawa

Pytania?


Skontaktuj się z nami:

+48 507 029 298

mistrzpodatkow@mistrzpodatkow.pl

Organizator:


PBF PSA

NIP 5252893425

J. Słowackiego 16/18

01-627 Warszawa