Polski Ład
- wybierz optymalną formę rozliczenia Twojej firmy na 2022 rok

Analiza opcji opodatkowania Twojego biznesu z wykorzystaniem kalkulatora Polskiego Ładu stworzonego przez Wynajmistrz.pl i Mistrzpodatkow.pl

darmowe szkolenie online

środa 17 listopada 2021 r.

godzina 19:00 - 22:00

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Grzegorz Grabowski z siedzibą w Warszawie. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności.

Zostaw swój numer telefonu, a powiadomimy Cię o rozpoczęciu szkolenia, wysyłając wiadomość SMS.

Dlaczego warto się pojawić:

  • poznasz kluczowe zmiany podatkowe wprowadzane przez Polski Ład
  • dowiesz się, jakie opcje minimalizacji wpływu Polskiego Ładu masz do wyboru
  • zrozumiesz, jak policzyć (przy pomocy kalkulatora Wynajmistrz.pl i Mistrzpodatkow.pl), która z tych opcji będzie dla Ciebie najlepsza

Ponadto otrzymasz (za darmo!)

kalkulator Polskiego Ładu

stworzony przez Wynajmistrz.pl i Mistrzpodatkow.pl, dzięki któremu w oparciu o własne dane porównasz:

  • różne formy prowadzenia swojej działalności: jednoosobową działalność gospodarczą, sp. z o.o./PSA, spółkę z estońskim CITem, sp.k. i SKA,
  • różne formy opodatkowania działalności gospodarczej: zasady ogólne (skala), podatek liniowy, ryczałt,

Ponadto otrzymasz

(za darmo!)

kalkulator Polskiego Ładu stworzony przez Wynajmistrz.pl i Mistrzpodatkow.pl, dzięki któremu w oparciu o własne dane porównasz:

  • i uzyskasz informację, która opcja w warunkach Polskiego Ładu może być dla Ciebie i Twojego biznesu optymalna.

Szkolenie poprowadzą:

Grzegorz Grabowski

Założyciel i współwłaściciel naszej kancelarii. Autor bloga Wynajmistrz.pl – serwisu o wszystkim, co jest związane z nieruchomościami i ich wynajmem na długi i krótki termin, flipami, podnajmem, z naciskiem na informacje praktyczne, ułatwiające życie inwestorom. W ramach bloga prowadzi też podcast. Autor kursu video o rozliczaniu najmu, kursu video o rozliczaniu podnajmu, pomysłodawca i organizator szkolenia “Handel mieszkaniami”, “Jak zarabiać na wynajmie krótkoterminowym” oraz “Opodatkowanie nieruchomości”.


Autor książki “Podatek od najmu i rozliczenia z najemcami. Poradnik w 100% praktyczny“, która rozeszła się już w nakładzie dużych kilkunastu tysięcy egzemplarzy. Prowadzi wykłady i szkolenia na temat rozliczania najmu, podnajmu, zakwaterowania i handlu mieszkaniami. Jest członkiem założycielem, a także ekspertem od rozliczeń podatku od najmu i rozliczeń z najemcami Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem “Mieszkanicznik”. Pełnił także rolę członka zarządu oraz członka komisji rewizyjnej stowarzyszenia. Sam inwestuje w mieszkania na wynajem w Warszawie i Łodzi, wynajmowane w całości oraz na pokoje. W swojej historii inwestora przeszedł również przez apartament na wynajem krótkoterminowy w Zakopanem, flipy oraz podnajem długoterminowy.

Marek Golec

Współwłaściciel i prezes zarządu naszej kancelarii. Autor bloga mistrzpodatkow.pl. Absolwent ekonomii i finansów międzynarodowych uczelni Université Sorbonne Paris Nord we Francji. Doradca podatkowy (numer wpisu 13709) z niesamowitym doświadczeniem w rozliczaniu praktycznie każdej działalności nieruchomościowej. Ponadto jego specjalizacją są podatkowe aspekty związane z samochodami wykorzystywanymi w firmach. Pomaga przedsiębiorcom w doborze właściwej formy działalności pod kątem rodzaju prowadzonego biznesu.


Oprócz ogromnej wiedzy podatkowej, inwestuje w nieruchomości i jest przedsiębiorcą.Co ważne, mówi o podatkach naprawdę prostym językiem, rozumiejąc biznesy klientów i uczestników szkoleń.